• |
ide | kryesore

Shqiptarja arrestohet për vjedhje në qendrën tregëtare së bashku me djalin 18-vjeç

Lajme, Të fundit

Turperohet keq nje grua shqiptare ne Itali. Mediat italiane bejne me dije se nje grua shqiptare 41 vjecare eshte arrestuar per vjedhje ne nje qender tregtare, nderkohe qe djali i saj 18 vjecar eshte shoqeruar, pasi ndihmoi te emen te realizonte vjedhjen.

Ngjarja ka ndodhur ne mbremje teksa shqiptarja kishte mbushur canten me disa veshje te H&M, por i pikas ne kohen qe do dilte pasi u ndez alarmi.

I biri i saj nisi te ulerije, ne menyre qe te bente kaos brenda qendres per te terhequr vemendjen, nderkohe qe e ema te perfitonte dhe te ikte me vrap.

Por gjithcka ka qene e kote, pasi policia ka nderhyre menjehere dhe e ka kapur gruan pasi kishte dale ne rruge.

Gruaja doli para gjykates ku iu provua fajesia. Pronari i dyqanit deshmoi se ajo kishte marre ne cante vjedhje me vlere 360 euro.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu