• |
ide | kryesore

(VIDEO) Radhë e gjatë në Kapshticë

Lajme, Të fundit

Në doganën e Kapshticës është formuar një radhë e gjatë makinash.


Pamjet e mëposhtme janë filmuar mëngjesin e sotëm.


Nuk është bërë me dije se me sa sportele ka nisur punën sot dogana shqiptare dhe ajo greke.

©LAPSI.AL 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu