• |
ide | kryesore

Pas overdozës, Demi Lovato shet shtëpinë

Paparazzi, Slider

Demi Lovato ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj në Hollivud.


TMZ thotë se banesa ka dalë në shitje për 9,5 milionë dollarë. Këngëtarja e bleu shtëpinë në shtator të vitit 2016 për 8,3 milionë dollarë.


Lovato kaloi në mbidozë me oksikodon gjatë një feste në shtëpinë e saj. Miqtë u përpoqën ta mbanin gjallë duke i dhënë Narcan dhe më pas kaloi 10 ditë në spital.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.