• |
ide | kryesore

Haradinaj: Jam në gjendje të përleshem fizikisht me Albin Kurtin dhe secilin që më quan hajdut

Lajme, Të fundit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shfaqur shumë i mllefosur me deklaratat e bëra për të nga kundërshtarët e tij politikë, në veçanti nga udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.


Ai ka thënë se nuk do të lejojë kurrsesi që dikush ta ofendojë atë.
“Kush të dojë e kush ka qejf, unë jam i gatshëm t’i përgjigjem. Në çdo vend të botës, nëse dikush të ofendon, edhe i përgjigjesh. Njësoj do të veproja edhe unë”, është shprehur Haradinaj në “Rubikon” të KTV-së.


 “Nuk e lejoj askënd të më ofendojë. Nuk jam hajdut, dhe nuk duroj që askush të më thotë kështu”, ka thënë ai. Haradinaj ka theksuar se është në gjendje edhe të përleshet fizikisht me këdo që e quan atë hajdut.

2 Comments

  1. jo hajdut POR ti RAMUSH MIUSH,ram KOKAINA,thaqi HAJNI I FARMERKAVE,xhafa pioner i negjmijes ,ruqi vrasesi ,veseli KUQKAC ETJ por jeni edhe te stalinit mut,te enverit shurr e moa LU ce dunit vjellje:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.