• |
ide | kryesore

Qëllohet me breshëri armësh makina në lëvizje, shpëton drejtuesi

Lajme, Të fundit

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një automjeti tip “Benz” në lëvizje orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Bilaj të Krujës.

Nga të shtënat me armë zjarri nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia lokale thotë se po punon për të identifikuar dhe arrestuar autorët e ngjarjes.

Ngjarja ndodhi rreth orës 01:10, në fshatin Bilaj në breg të lumit. Makina drejtohej nga një person me iniciale B.H. Për fat të mirë nuk ka lëndime në njerëz. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. Jemi bere si ne filmat e serxho leones spaghetti western
    Ky vend ka shanse nga krimi = shtet vetem nese dekriminalizohet dhe legalizohet :
    1 kanabis si kulture bujqesore medicinale😂😂😂,
    2 armembajtja per vetmbrojtje 🔫🔫🔫

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu