• |
ide | kryesore

(VIDEO) 9 kg marijuanë në makinë, arrestohen 2 të rinjtë

Lajme, Të fundit

Dy të rinj janë arrestuar në flagrancë me 9 kilogramë marijuanë në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Shëngjinit”.

22-vjeçari Sead Isufaj dhe 24-vjeçari Sovran Cena, të dy banues në Durrës, u vunë në pranga, pas kontrollit të policisë në makinën e tyre tip “Audi”.


8 pakot me marijuanë ishin fshehur në pjesën e përparme të makinës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu