• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në aksin Poshnje-Ura Vajgurore, 5 të plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Poshnje-Ura Vajgurore.

Një makinë tip ‘Huyndai’ me targa greke është përplasur me një makinë tjetër tip ‘Benz’ dhe për pasojë janë plagosur 5 persona.


Drejtuesi i makinës me targa greke, 37-vjeçari J.P. do transportohet në Spitalin e Traumës, pasi ndodhet në gjendje të rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu