• |
ide | kryesore

E zhdukur prej 5 ditësh, prangosen 4 persona, dyshohet se 15-vjeçarja u rrëmbye nga shtëpia e saj

Lajme, Të fundit

Kanë kaluar 5 ditë nga zhdukja e një vajze 15-vjeçare në Bulqizë, e cila dyshohet se është rrëmbyer më forcë nga shtëpia e saj. Policia për ngjarjen ka arrestuar edhe 4 persona, të cilët dyshohet se në bashkëpunim kanë rrëmbyer nën kërcënimin e armës nga shtëpia e saj 15-vjeçare.

Ka qenë nëna e saj që e ka denoncuar këtë ngjarje në polici. Ndërkohë, policia ka arrestuar deri më tani Edison Dangri, 21 vjeç nga Bulqiza, Dorjan Totraku, 29 vjeç, Izmir Gjetani, 24 vjeç dhe Idriz Gjetani, 20 vjeç, të tre banues në Bulqizë, si autorë të rrëmbimit.

Nga ana tjetër është shpallur në kërkim shtetari F.T, i dënuar me herët për vrasje të mbetur në tentativë dhe armëmbajtje pa leje. Sipas informacioneve dyshohet se 15-vjeçarja ishte në një lidhje intime me shtetasin F.T.

1 Comment

  1. ishalla ju rrembefshin nenat , motrat, vellezerit, kalamjt dhe jua nxjershin ne rruge per prostituim se bashku me bythen dhe gojen tuj . ju bofte sperma ushqim ishalla , kafshe pa din e pa iman

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu