• |
ide | kryesore

FOTO/ Trafik i rënduar në hyrje të Tiranës te dogana, rradhë makinash deri në 1 km

Lajme, Të fundit

Personat që futen në Tiranë duhet të përgatiten për tu përballuar me një trafik të gjatë në hyrje të kryeqytetit.

Mëngjesi i kësaj të hëne e ka gjetur hyrjen në Tiranë tërësisht të bllokuar.

Rradha e makina fillon te Casa Italia dhe përfundon te rrethrrotullimi i Shqiponjës, pra për afërsisht një kilometër.

Lapsi.al sjell foto të shoferëve që presin në vapë dhe që duan të futen në kryeqytet.

2 Comments

  1. Cfare thoni ju more gazetaret e -Lapsit-Tirane-trafik? Jo genjeni.Tirana eshte nje nder dhjet kryeqytetet ne bote qe nuk duhet lene pa vizituar nga turistet e huaj .Keshtu shkruante nje gazete prestigjoze e huaj Ingliize a ku e di une.Apo i ka marre malli qe te vine ketu tek ne te flene mbi timon ,apo nuk kane pare mjete te vena rresht .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu