• |
ide | kryesore

Video/ Skocia në avantazh, me mënyrën që di të bëjë më mirë

Sport, Video

Këshillat e strategjitë e Christian Panuccit në pushim të ndeshjes janë shkatërruar sapo skuadrat kanë hyrë sërisht në fushë, me Skocinë që merr avantazhin në goditjen me kokë të Naismith. Strakosha nuk mund të bëjë asgjë në minutën e 47 dhe tani kuqezinjtë duhet të shohin më shumë se vetëm mbrojtjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu