• |
ide | kryesore

Hetimet për ‘Velierën’, prokuroria i kërkon gjykatës mbylljen e çështjes

Lajme, Të fundit

Prokuroria e Durrësit i sugjeron gjykatës mbylljen e hetimeve për çështjen e ‘Velierës’. Organi i akuzë pretendon se nuk është konstatuar shkelje dhe se nuk ka vepër penale. Si e tillë prokuroria sugjeron mbylljen e hetimeve. Vendimi përfundimtar do të merret më 14 shtator nga Gjykata e Apelit Tiranë.

©LAPSI.al


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu