• |
ide | kryesore

Kuçovë, 55-vjeçari vetëvritet me armë gjahu në banesë

Lajme

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen 11 Janari.


Viktima i identifikuar si shtetasi me iniciale Q.K, dyshohet se është vetvrarë me armë gjahu në banesë.


Në momentin e ngjarjes, ai ka qënë vetem në banesë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.