• |
ide | kryesore

4 armë dhe municione në shtëpi, arrestohet 51-vjeçari

Lajme, Të fundit

Policia e Librazhdit ka arrestuar një person, pasi gjatë kontrollit në banesë i janë gjetur 4 armë zjarri pa leje si dhe municion luftarak.

Policia bën me dije se në pranga ka përfunduar Shaban Hidri, 51 vjeç, banues në fshatin Dorez.


Ai akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe  e municionit”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu