• |
ide | kryesore

Video/ Devijohet fluturimi për në Beograd, mbi 30 pasagjerë shqiptarë përfundojnë në Rumani

Lajme, Të fundit

Mbi 30 shqiptarë kanë mbetur të bllokuar në një aeroport në Rumani, pasi një incident ka ndodhur në Beograd dhe të gjithë pasagjerët e nisur nga Tirana kanë devijuar që në ajër për në Timisoara në Rumani.

Në një lidhje telefonike për Fax News një nga pasagjeret Dorina Prethi shprehet se të gjithë pasagjerët që janë nisur nga Tirana me Air Serbia kanë përfundur në Timisoara.


“Shumë nga pasagjerët kanë fluturime të tjera pas Beogradit dhe asnjë informacion nuk është dhënë për shtetasit shqiptarë.Janë mbi 30 shqiptarë që kanë tre orë që ndodhen në aeroport të bllokuar duke rrezikuar dhe fluturimet e tjera” ka thënë ky pasagjer.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu