• |
ide | kryesore

Lufta për audiencën/ Kë po ndjekin shqiptarët, Berishën apo Ramën? (FOTO)

Lajme, Të fundit

Kë po ndjekin shqiptarët mbrëmjen e së enjtes? Kjo është një pyetje që ka ngacmuar shumë nga shikuesit që kanë kaluar kanalin sa te Tv Klan te Top Chanel ku në emisionet kryesore të politikës ishin respektivisht ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama.

Të dy kanë transmetuar LIVE intervistat edhe në faqet e tyre në Facebook, ku mesa duket ndjekësit e Berishës janë treguar më besnikë.


Të matura në kohë reale, në të njëjtin moment shikuesit e Berishës ishin mbi 7400 ndërsa Rama kishte diku te 2500 ndjekës. Derisa sa të dalin grafikët e shikueshmërisë kjo mbetet vetëm një tregues. ©LAPSI.al

 

 

 

7 Comments

  1. SHIHI audiencen o gomar rilindas, sepse e njojten mushken qe drejto kete shtet, sepse e pane qe mashtron, vjedh, ironizon, nuk nje jeten e qytetareve te tij, eshe IDIOT.

  2. Dolen ,, kjo dyshja e kermave rilindase, nga qe e dine se c;kane, e c;bejne, merren me banalitete te origjines nga na kane ardhe, keto horra, morra te kuq.

  3. Dolen ,, kjo dyshja e kermave rilindase, nga qe e dine se c;kane, e c;bejne, merren me banalitete te origjines nga na kane ardhe, keto horra, morra te kuq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu