• |
ide | kryesore

Paul MCcartney tregon skenat seksuale me miqtë

Paparazzi, Slider

Paul McCartney dhe lideri i Beattles, John Lenon kanë qenë miq shumë të mirë.


Në një intervistë për revistën “GQ”, Paul ka rrëfyer një moment të rinisë së tyre teksa masturboheshin duke përmendur emrin e aktores Brigitte Bardot.


“Ishim tek shtëpia e John, një grup të rinjsh.Pinim dhe festonim gjatë gjithë kohës,kur një natë, dritat u fikën dhe dikush nisi të masturbohej. Të njëjtën gjë bëmë edhe ne të tjerët. Thjesht thonim emrin Brigitte Bardot. Ishte një gjë e bukur, ishte qejf. Askush nuk u lëndua, madje as vetë Brigitte Bardot”, tregoi ai.


1 Comment

 1. Hello there,

  My name is George, and I was wondering if you would like to have your website lapsi.al promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

  We are updating our broken link resources to include up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved as a do follow link.
  If you are interested in having your site included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks
  George

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.