• |
ide | kryesore

Rama tallet me Bashën: Luli është artist, fut dorën në kapele dhe nxjerr…

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama, i pyetur nga gazetarja Eni Vasili nëse është dakord për vetingun e politikanëve të propozuar nga PD, është shprehur se vetë ata nuk janë të qartë se çfarë kanë propozuar.


Rama i është referuar Berishës, Bashës, dhe Kryemadhit, duke thënë me ironi: A mendoni se këta të tre do të ngrenë një institucion për të hetuar veten e tyre?!


Më tej kryeministri ironizoi propozimin e Bashës për vettingun në politikë.

“Luli është artist, në kuptimin e mashtruesit, si ata që fusin dorën në kapele dhe nxjerrin zogun, kështu është ai”, u shpreh kryeministri.


3 Comments

  1. Po mor pithrop.Zogun e nxore ti ne France mor barbon bashke me ate kurven e Bled Cucit.Flet per moral qe e keni kthyer Partine me bordwllo.Vetem ne Rilindje nderrohen grate

  2. Pergjegje e zhubrosur e ketij psikopati. Bjeri shkurt e mos bej akrobacira,,,,,dil ne veting qe te te xbathin ato qe i heq ne plazhe..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *