• |
ide | kryesore

(VIDEO) Arrestimi në Vlorë i pjesëtarit të grupit të Met Kananit

Lajme, Të fundit

32-vjeçari Besmir Lupi u arrestua në Vlorë pasi akuzohet si pjesëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve.

I riu është pjesë e grupit të trafikut të drogës së drejtuar nga Met Kanani, i arrestuar në mars në Turqi.

Ndaj Lupit, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lëshuar urdhrin e arrestit më 11 maj 2018, për trafik droge në bashkëpunim dhe për pjesëmarrje në një grup të strukturuar kriminal.

Lexo më tej nga Lapsi.al: 

‘Lufta’ për të kapur Met Kananin, Escobarin shqiptar 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu