• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rikthehet Rambo!

Lapsi Leaks

Legjendari Sylvester Stallone do të rikthehet pas një dekade në rolin e John Rambo, në kapitullin e pestë të filmave “Rambo”. Më anë të një postimi në Instagram, aktori 72-vjeçar dha lajmin e shumëpritur për fansat nga e gjithë bota.
“Së shpejti nis xhirimet dhe jam shumë i emocionuar…Bota mund të ndryshojë, por jo ai. Asgjë nuk ka përfunduar”, – shkruan Stallone.

Filmi do të xhirohet në Meksikë. Në këtë film Stalone lufton kundër mafizovë të drogës. Ai do të bashkohet me një gazetarë dhe bashkë do të luftojnë krimin e organizuar. Grupi i mafiozëve kanë rrëmbyer një grup vajzash dhe ata do të përpiqen t’i shpëtojnë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu