• |
ide | kryesore

Forcat Speciale operacion në Vlorë, kontrolle në banesa, sekuestrohet drogë dhe armë

Lajme, Të fundit

Forcat speciale operacion në lagjen ‘Partizani’, Vlorë, raportohet të paktën një person i shoqëruar.


Operacioni në orët e para të mëngjesit, në bashkëpunim me policinë e Vlorës, aksioni pranë spitalit të qytetit.


Raportohet se janë sekuestruar arme dhe drogë.

Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë këtij operacioni, janë sekuestruar rreth 50 kg lëndë narkotike hashash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu