• |
ide | kryesore

Të dhëna të reja mbi vdekjen e Mac Miller

Paparazzi, Slider

Rreth një javë më parë, reperi i njohur dhe ish i dashuri i Arianna Grandes, Mac Miller u nda nga jeta për arsye të një mbidoze të lëndëve narkotike.

Pas humbjes së tij, një mik i Miller kishtë thënë se nuk ishte pranë tij në momentet e fundit, por se kishte folur me të në telefon një ditë para ngjarjes. Së fundmi është zbuluar një telefonatë që i është bërë policisë, natën që reperi ndërroi jetë. Në telefon ka qenë pikërisht miku i tij teksa u lutej shërbimeve të emergjencës të shkonin në shtëpinë e Miller në Los Angeles. Në këtë mënyrë deklarata e tij u hodh poshtë dhe dyshohet se ata kanë qenë bashkë në momentet e fundit të jetës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu