• |
ide | kryesore

VIDEO/ ‘Rama’ del vetëm me të mbathura në ERMUTV

Pikante

Në një video të hedhur në Zjarr Tv në Youtube, gazetari Ismet Drishti ka ironizuar intervistat e ministrave dhe deputetëve të PS-së në ERTV, “kanalin televiziv” të kryeministrit Rama në Facebook.

Drishti, në rolin e Ramës, ka dalë vetëm me të mbathura dhe kollare në intervistë, duke thënë se ishte gati për tu futur në dush prandaj erdhi i zhveshur.

Për më shumë ndiqni videon:

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu