• |
ide | kryesore

Flet makeupartist-i i Meghan,’Nusja më e qetë që kam punuar’

Paparazzi, Slider

Dasma mbretërore ishte në vëmendjen e të gjithëvë. Por tani që ka kalur pak kohë, artisti i makeup-it të Meghan Markle, Daniel Martin, ka zbuluar disa detaje të reja.

Sipas tij, ajo ka qenë nusja më e qetë me të cilën ai ka punuar për ditën e dasmës.  Ajo binte dakord menjëherë për çdo mendim dhe nuk ishte aspak e shqetësuar. Kur u pyet nëse ajo e kishte konsideruar të vendoste një buzëkuq të kuq të ndezur, ja çfarë tha ai:

“ Jo fare sepse unë thjesht e njoh atë dhe absolutisht që jo. Gjëja e fundit që doja që Harry të shihte tek ajo ishte makijazhi, unë doja që ai të shihte atë. Ata janë shumë të dashur dhe gjëja e fundit që do doja do ishte të ndaloja këtë vetëm sepse do kishte vendosur një buzëkuq të kuq. Është thuajse si një shenjë ndalimi.”

1 Comment

  1. Kjo eshte flame e gjitha. Po ishte shume “e qete” sepse nuk e kishte per here te pare martesen. As make-up nuk i beri derman kesaj vromes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu