• |
ide | kryesore

Operacion i Europol, sekuestrohet drogë dhe armë në disa shtete, përfshi edhe Shqipërinë

Lajme, Të fundit

Një ngarkesë e madhe me drogë dhe armësh janë sekuestruar gjatë një operacioni të policisë ndërkufitare të koordinuar nga Europol. Në aksion janë përfshirë 8.300 policë nga 28 shtete. Operacioni është ndërmarrë nga 5-9 shtator dhe janë përfshirë policia e Shqipërisë, Kosova, Mali i Zi, Maqedonia dhe Serbia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu