• |
ide | kryesore

(VIDEO) Arrestohet shqiptari me 2.5 kg heroinë në MIlano

Lajme

Karabinierët e Milanos kanë arrestuar një shqiptar 35-vjeçar shpërndarës droge, tw cilit iu sekuestruan 2.5 kilogramw heroinw.

Polica e ka kapur në flagrancë me 1 kilogram heroinë me vete, ndërkohë që një sasi tjetër prej 1.5 kilogramësh iu gjet në shtëpi, bashkë me tetë mijë euro dhe gjashtë kile substancë për përzierjen e heroinës.


Shqiptari nuk ka precedentë penalë, ndonëse ishte njohur për karabinierët.

Në korrik ata e kishin ndaluar por pa i gjetur asgjë të paligjshme në atë kohë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu