• |
ide | kryesore

Rrëfimi i nxehtë/ “Kam shkuar me futbollistë të Real, Barcelona, Betis, Sevilla…” (FOTO)

Sport

Belén Roca, ish-konkurrente e “Big Brother” në Spanjë, ka bërë rrëfime pikante në revistën “Primera Linea”.
“Kam pasur marrëdhënie me disa futbollistë. Impenjohen shumë gjatë marrëdhënies. Janë të rinj, janë të bukur dhe mund të të çojnë me pushime në vende të mrekullueshme. Prandaj më pëlqejnë shumë”, – thotë Roca.
Kur u pyet se cilin nga lojtarët ka provuar, ajo nuk tha emra të veçantë, por vetëm emra skuadrash: “Kam qenë me një futbollist të Sevilla, një të Betis, një të Real dhe një të Barcelona”.

Image result for belén roca

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu