• |
ide | kryesore

Antonio Banderas shfaq gjatë duartokitjes gishtin e mesit (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Kamera ka filmuar momentin kur ai po përplaste duart, por dy prej gishtërinjve të tij të mesit duken të përkulur, gjë që ka lënë me gojë hapur shumë ndjekës. Komikja në këtë moment është se aktori duket sikur në fakt nuk do të duartrokasë dhe po jep “sinjale” me gishtin e mesit.

Gjatë mbrëmjes Banderas ishte ulur pranë të dashurës Nicole Kimpel. Banderas nuk ka reaguar ende në lidhje me këtë, edhe pse videot dhe fotot po bëjnë xhiron e botës, ndërsa Kidman u shpreh një vit më parë se duartrokitja e saj ishte e tillë për shkak të bizhuterive me diamant që mbante në duar dhe nuk donte t’i dëmtonte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu