• |
ide | kryesore

Bleona sjell këngën e re

Paparazzi, Slider

Pas librit të saj autobiografik, këngëtarja ka bërë së fundmi një postim në Instagram, ku ka vendosur të promovojë këngën që do të lancojë së shpejti. E veshur vetëm me intimo të kuqe dhe sensuale, Bleona ka shkruar si mbishkrim të fotos: “Moster, out soon, stay tuned”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu