• |
ide | kryesore

Bushati i këndon ministrit gjerman: Happy birthday to youuu!

Pikante

Ditëlindja e 52-të, e gjeti ministrin e Jashtëm gjerman Heiko Maas në Tiranë. Për këtë, homologu i tij, Ditmir Bushati dhe stafi i Ministrisë së Jashtme shqiptare i përgatitën një tortë dhe një urim surprizë.

Bashkë me stafin, edhe Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka nisur të këndojë urimin në anglisht, siç duket në videon që e postoi vetë në Instagram.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu