• |
ide | kryesore

E quajten gay, i dashuri i Dua Lipa-s reagon

Paparazzi, Slider

Isaac është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon shumë foto të tij. Përpos reagimeve pozitive ka edhe nga ata fansat që e kanë konsideruar kuzhinierin homoseksual. Në një selfie të publikuar njëri nga fansat e ka konsideruar homoseksual, por mesa duket Isaac e ka marrë me shumë pozitivitet.

Ai ka publikuar mesazhin dhe ka vendosu një emoji me simbolet e komunitetit të LGBT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu