• |
ide | kryesore

EMRI/ Kush është biznesmeni i dhunuar në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Është dhunuar mesnatën e sotme një person nga Tirana, Andrea Zoga pronar i një fast-food në kryeqytet. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në mesnatë dhe pronari i disa fast food-ve dhe restoranteve në Tiranë është dërguar në spital me plagë në kokë dhe në trup.

Sipas dëshmisë së biznesmenit personat që e kanë sulmuar ishin me një makine tip ‘Golf’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu