• |
ide | kryesore

Tërmeti lëkund Tiranën dhe Elbasanin

Lajme, Të fundit

Tirana dhe Elbasani janë lëkundur në ora 17:09 nga një tërmet i rënë disa minuta më parë me epiqendër mes dy qyteteve.

Tërmeti ka qenë i magnitudës 3.6 ballë dhe në 2 kilometra thellësi. Lënkundjet më të forta janë ndjerë në Elbasan.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu