• |
ide | kryesore

VIDEO / Është nata e Pjanic të shkëlqejë në Mestalla

Sport

Tjetër gol për Pjanic dhe sërish me 11 metërsh. Në minutën e 51′ mesfushori bardhezi realizon golin e dytë për Juventus.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu