• |
ide | kryesore

Vrasja për motive të dobëta e bariut në Tropojë, identifikohet autori i ngjarjes

Lajme, Të fundit

Një ditë pas vrasjes së 69-vjeçarit Tahir Bajraktari në Tropojë, policia ka identifikuar autorin e ngjarjes me inicialet N.L, 54 vjeç dhe po punon për kapjen e tij.

Policia bën me dije se vrasja e 69-vjeçarit ka ndodhur për motive të dobëta në banesen e tij.

Vrasja ndodhi mbrëmjen e kaluar në një nga malet e fshatit Doberdol, ndërsa viktima punonte si bari në bjeshkë.

Fillimisht u raportua se 69-vjeçari ishte gjetur i pajetë, por pas mbërritjes së policisë u konstatua se ai ishte vrarë me armë zjarri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu