• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Seks, porno dhe gjumë… në avion ndodh gjithçka

Pikante

Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq më pak nëse ato zgjasin për disa orë.

Të gjendur në këto rrethana shumë udhëtarë bëjnë edhe gjeste të çuditshme nga këmbët e zhveshura tek çiftet që hidhen mbi njëri-tjetrin.


Të çuditur nga këto gjeste udhëtarë të tjerë i kanë fotografuar ato për t’i shpërndarë më pas me pjesën tjetër të botës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu