• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Pse do ta shkarkoja Ilir Metën si President

Lajme, Të fundit

Monika Kryemadhi bën fajtor bashkëshortin e saj, Ilir Meta, për krizën në vend.

Kryemadhi deklaroi se po të kishte 92 deputetë do ta shkarkonte Metën nga detyra e presidentit, pasi sipas saj, ai ka ndihmuar në fuqizimin e Edi Ramë.

“Më jep 92 deputetë dhe do ta shkarkoja Presidentin menjëherë pasi ai është fajtori më i madh për gjendjen e vendit.”, u shpreh Kryemadhi.

Më pas ajo shtoi se do ta shkarkonte Metën “me motivacionin se ka fuqizuar Edi Ramën.” 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu