• |
ide | kryesore

Plagosi rëndë me thikë 38-vjeçarin në Tiranë, arrestohet fieraku

Lajme, Të fundit

Një 38-vjeçar u plagos me thikë ditën e djeshme në Tiranë.

Ai ndodhet në gjendje të rëndë në spital pasi u godit në kokë dhe në trup nga një 51-vjeçar me banim në Fier. Ky i fundit është vënë në pranga.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Sokrat Miho”, në Unazën e Re.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu