• |
ide | kryesore

Zbulohet regjisori i ri i ‘James Bond’

Paparazzi, Slider

Është emëruar regjisori i ri i flimi tjetër të James Bond dhe ai është Cary Joji Fukunag.


Ai do të zëvëndësojë Danny Boyle, që u largua pasi u fajësua për “dallime krijuese”.


Producentët Michael G Wilson dhe Barbara Broccoli vlerësuan “shkathtësinë dhe inovacionin” e Fukunagas.Ai kohët e fundit ka drejtuar komedinë e Netflix, Maniac, me aktorët që shkëlqyen Emma Stone dhe Jonah Hill, dhe si edhe ka qenë regjisor i një sezoni të True Detective.Puna e Fukunaga në serinë e dramës së krimit të HBO fitoi një Emmy në vitin 2014.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *