• |
ide | kryesore

Akuzat për lidhje me grupin kriminal ‘Bajri’, reagon ministri Bushati

Lajme, Të fundit

Ministri i Jashtem Ditmir Bushati reagon ndaj akuzave të opozitës se ka lidhje me grupin kriminal të “Bajra” të shkatërruar pas një hetimi 6 mujor.

“Sot është një ditë e mirë për #Shkodrën falë vendosmërisë sonë në luftën me krimin. Gjuhët e përdala të atyre që krimin e duan për politikë dhe politikën e bëjnë për të kriminalizuar kundërshtarin, konfirmojnë suksesin e sotëm”, shkruan Bushati.

Mē herēt nënkryetari  i PD-sē, Edi Paloka akuxoi Bushatin për lidhje me grupin kriminal ‘Bajri’.

6 Comments

  1. Saliu nxorri paloken kete komunistin e vogel me gjuhe krimineli dhe thote palokes mos fol per banden por per bushatin

    1. Saliu te njentin veprim bene perhere donxjer ndihmsat e perbetuar te kunderpergjigjen ndaj kundershtarit pa menduar se keta Jane me te psbesuarit

  2. Si minuk i dale nga gjirizi i rilindjes, vetem pas alibive e metodave akrobatike kerko te rreshqase. Thuaje, a ke komunikuar me banditet? Kete po ta thote, e te kerkon ty e pergjimit te policise. Poor ju i fshiheni se vertetes, dukeni dhe njiheni. Kur je ne mbrojtje te qeverise, nuk ka gje qe ju ze, andaj beheni site besuar. Krimineli e bashkepunetori jane njesoj.

  3. Si minuk i dale nga gjirizi i rilindjes, vetem pas alibive e metodave akrobatike kerko te rreshqase. Thuaje, a ke komunikuar me banditet? Kete po ta thote, e te kerkon ty e pergjimit te policise. Poor ju i fshiheni se vertetes, dukeni dhe njiheni. Kur je ne mbrojtje te qeverise, nuk ka gje qe ju ze, andaj beheni site besuar. Krimineli e bashkepunetori jane njesoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu