• |
ide | kryesore

Grupi kriminal ‘Bajri’, reagon PD: A ju ka dalë në përgjime emri i ministrit Bushati?

Lajme, Të fundit

Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka reaguar pas arrestimit të 11 personave pjesë e grupit kriminal ‘Bajri. Paloka pyet policinë nëse gjatë përgjimeve ka dalë edhe emri i ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati. Ja cfarë shkruan Paloka.


Paska dale Drejtori i Policise, i emeruari i Agron Xhafajt, per te deklaruar suksesin e policise ne arrestimin e Bajrajve. “Kemi 6 muaj qe i pergjojme”- thuhet ne deklarate. Nje pyetje kam per ata qe paskan pergjuar; a ju ka dale ne ndonje pergjim Ditmir Bushati, apo dhe ate e keni fshehur si keni bere me pergjimet e tjera…?


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu