• |
ide | kryesore

Martohet Elita dhe Gjiko, kush ishin të ftuarit (Foto/Video)

F1, Paparazzi

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme.

Nga pamjet e bëra publike, duket se tema e dasmës ka qënë “përrallat”, pasi ambienti është shndërruar në një vend të magjishëm.

Jashaaaaa @gjikotheflyboy @elita.rudi

A post shared by Estrada Shqiptare Official (@estrada_shqiiptare) on


Mes të pranishmëve në dasmë, shihen miqtë dhe bashkëpunëtorët e ngushtë të këngëtarit si Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Nora Istrefi, Kida, e shumë të tjerë.

Ndërkohë që parukjerja e moderatores, ka zbuluar disa nga imazhet e para të nuses Elita Rudi, duke u bërë gati për mbrëmjen magjike.

Vallzimi i Elites & Gjikos

A post shared by VIP SHQIPTAR (@vip_shqiptar) on


Duket se gjithçka do të zhvillohet në privatësi të plotë. Edhe pse të dy janë shumë të famshëm dhe në mesin e të ftuarve do të ketë shumë personazhe të showbiz-it shqiptar, Elita dhe Gjiko nuk kanë pranuar të ketë media në dasmën e tyre dhe të zbulohen nga miqtë në rrjetet sociale.

Shkurte Gashi

Ledri Vula

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten, Ariana

Nora Istrefi

Festim Arifi

Kida


Buta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu