• |
ide | kryesore

Një pjesë e Tiranës, të dielën pa energji (zonat ku do të mungojë)

Lajme, Të fundit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton gjithë abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Sipas njoftimit, për shkak të punimeve në nst Selitë, në zbarrat 20 kV nesër në datën 23 shtator, nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë: pjesërisht Unaza e re, pjesërisht Fusha e Aviacionit dhe krahu i djathtë te Dogana.

NJOFTIMI I OSHEE:

Njoftim për abonentët e rajonit Tiranë

Për shkak të punimeve në NST Selitë, në zbarrat 20 kV nesër në datën 23 shtator, nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë

Pjesërisht Unaza e re, pjesërisht Fusha e Aviacionit, krahu i djathte te dogana.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu