• |
ide | kryesore

Regjistrohet një tjetër lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lajme, Të fundit

IGJEUM ka regjistruar nje tjeter goditje termeti gjate nates ne Shqiperi. Epiqendra ka qene ne Leshnice te Korces, ne nje thellesi 8 kilometra. Termeti ka qene me magnitude 1.8 dhe nuk ka shenuar deme. Kjo eshte lekundja e radhes qe shenohet, nderkohe qe po te kemi parasysh harten e IGJEUM, lekundje termeri jane shenuar perdite, madje edhe me disa ne dite ne gjithe vendin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu