• |
ide | kryesore

Tiranë, aksident te ’21 Dhjetori’, motori përplas kalimtarin

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur sot në kryeqytet te zona e ’21 Dhjetorit’. Lapsi.al mëson se një kalimtar është përplasur nga motori. Goditja ka qenë e fortë dhe kalimtari është hedhur tej disa metra. Gjendja e tij shëndetësore nuk dihet ende, ndërsa është dërguar me urgjencë në spital.

1 Comment

  1. Nga fotoja nuk duket sikur kalimtari ndodhet te vizat e bardha. Me vjen keq per aksidentin por duhet qe edhe kalimtaret te ndergjegjesohen per kalimet e tyre nga nje trotuar ne tjetrin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu