• |
ide | kryesore

VIDEO/ Aktorja e famshme godet spektatoren sepse e kritikoi

Arkiva, Syri i Lapsit

Ka degraduar në sherr fizik një debat në një studio televizive në Rusi. Një grua nga publiku ka kritikuar aktoren Evelina Bledans për shkak se ka lindur në moshën 49-vjeçare.

“Është e rrezikshme të lindësh në moshën 35-40 aq më tepër në moshën 49-vjeçare. Çfarë mendon se po bën? Mos do të lindësh një tjetër fëmijë të sëmurë? Do të lindësh një fëmijë me sindromën Doën? Askujt në shoqëri nuk i duhet një fëmijë i tillë” – është shprehur spektatorja.

Aktorja nuk i ka duruar dot kritikat dhe është çuar nga vendi dhe e ka qëlluar gruan.

“Je mjerane. Ai është djali im. Ti mund të thuash gjithçka për mua, por djalin tim lëre të qetë. Kupton? – i ka thënë ajo. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu