• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan

Lajme, Të fundit

Disa minuta më parë në qytetin e Elbasanit janë dëgjura të shtëna me armë zjarri.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:45 në lagjen Fushë-Mbret dhe është qëlluar drejt një personi, por pa mundur ta godasin atë.


Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Vijon… 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu