• |
ide | kryesore

Pas ofendimeve,Morena rikthehet me miliarderin iranian

Paparazzi, Slider

Ata i dhanë fund lidhjes dhe ndarja nuk ishte miqësore. Ata nisën të ziheshin virtualisht me njëri-tjetrin me anë të postimeve në Instagram dhe arritën deri në fyerje.

Sasha vetëm pak ditë më parë ka udhëtuar drejt Tiranës ku nga videot e postuara duket se ka shijuar jetën e natës në kryeqytetin shqiptar. Por ditën e sotme miliarderi Iranian ka postuar një foto ku duken këmbët e këngëtares dhe tatuazhi i saj ku shkruhet: “Besimi vret”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu