• |
ide | kryesore

Aksident në në aksin Lezhë-Laç, mjeti tip Benz përplas motoçikletën, rëndë drejtuesi

Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i plagosur rende, pasi motocikleta me te cilen udhetonte eshte perplasur nga nje makine tip benz.

Aksidenti mesohet se ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç, ku sipas te dhenave te para mjeti  tip ‘Benz’ i ka prerë rrugën motoçikletes.


Drejtuesi i mjetit, identifikuar si Edmond Zeneli, ka mbetur i lenduar rende dhe eshte derguar me urgjence ne spital. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.