• |
ide | kryesore

Rita Ora,në lidhje me këngëtarin amerikan

Paparazzi, Slider

Para disa kohësh në media është aluduar për një lidhje të mundshme mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown.

Në atë kohë dyshja zgjodhi të qëndrojë në heshtje, por me sa duket nuk po rezistojnë më gjatë. Rita dhe Chris janë parë së bashku në Milano teksa kanë qëndruar në të njëjtin hotel. Pas përfundimit të “Milano Fashion Week” dyshja janë larguar për të festuar në një nga club-et e qytetit. Kujtojmë se këngëtarët tre vite më parë kanë bashkëpunuar në këngën “Body on me”, ku kanë realizuar skena të nxehta mes tyre.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu