• |
ide | kryesore

Stuhia godet Kukësin, raportohet për dëme materiale (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Ulja e temperaturave dhe përkeqësimi i kushteve të motit nis prej ditës së sotme në të gjithë vendin, duke njoftuar në këtë mënyrë stinën e vjeshtës. Ndërkohë në qytetin e Kukësit mesditën e sotme ka pasur stuhi. Për pasojë është ndërprerë energjia elektrike, janë thyer pemë, si dhe raportohet për dëme të tjera materiale. Shihni pamjet që sjell Lapsi.al
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.